Nákupný košík
0 položiek
 
Najpredávanejšie
 

Corega krém EXTRA SILNÝ

Corega krém EXTRA SILNÝ
Kliknite pre zväčšenie
Cena: 4.50€
Dostupnosť: Out Of Stock
Model: Corega krém EXTRA SILNÝ
Priemerné hodnotenie: Nehodnotené

Fixační krém COREGA  EXTRA SILNÝ 40g.

je najsilnejší fixačný prípravok produktovej série COREGA a je podľa prevedených štúdií hodnotiacich priľnavosť a silu skusu jedným z najlepších prípravkov na trhu.

Použitie fixačného krému COREGA EXTRA SILNÝ  má rad výhod, ktoré boli doložené klinickými štúdiami: zvyšuje silu skusu, väčšia stabilita zubnej náhrady umožňuje pacientom žuť i horšie rozmeľniteľné druhy potravín, zabraňuje ostávaniu stravy pod náhradou, a tak chráni pred nepohodlím a podráždením sliznice.

Najväčší prínos pociťujú pacienti so špatnými anatomickými pomermi a z toho prameniace zhoršenie držania celkovej zubnej náhrady.

Prípravok COREGA EXTRA SILNÝ  patrí do skupiny fixačných prípravkov so zlepšeným zložením. Mimoriadne vysoký fixačný efekt je výsledkom vyváženej kombinácie aktívnych zložiek - soli Gantrez a CMC. Fixačný účinok pretrváva dlhodobo, až 12 hodín. Fixačný krém COREGA zvyšuje silu skusu v oblasti rezákov a to ako u náhrad so zníženou retenciou, tak u náhrad, ktoré inak veľmi dobre držia. Okrem toho fixačný krém COREGA zvyšuje stabilitu náhrady chrupu znížením rizika uvoľnenia v prípade, že pacient naďalej hryzie len na jednej strane (unilaterálne).

Informácie o prípravku EXTRA SILNÝ

Zloženie:
poly (methylvinylether/maleic acid) sodium-magnesium-zinc mixed partial salt, petrolatum, cellulose gum, parafinum liquidum, silica, poly(methylvinylether/maleic acid), menthol, methyl lactate, aróma, CI45430.

Charakteristika:
Krém pre upevnenie snímateľných zubných náhrad

Použitie:
Fixačný krém zaistí dokonalé priľnutie zubnej náhrady a jej pevné držanie po celý deň.

Spôsob použitia:

  1. Zubnú náhradu dôkladne očistite a starostlivo osušte.
  2. Na náhradu naneste niekoľko tenkých prúžkov krému
  3. Náhradu nasaďte do úst a na chvíľu pevne pritlačte

Upozornenie:
Tubu po použití ihneď uzavrite. Uzáver tuby musí byť vždy čistý a suchý. Pri čistení nepoužívajte vodu, otrite do sucha. Zvyšky krému možno z náhrady ľahko odstrániť pomocou papierovej vreckovky napustenej olejom.

Napísať recenziu
Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložený!!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Opište kód z obrázku:

Niesú dostupné žiadné ďaľšie obrázky k tomúto produktu.