A-DEC

 

A-dec 500

Komplexné riešenie zubnej ambulancie.

Zubnolekárske súpravy A-dec 200, A-dec 300, A-dec 400, A-dec 500

A-dec 400

A-dec 300

Stolička A-dec 500

 

5 ročná záruka na súpravy A-dec

Vzorkovník farieb


A-dec LED dentálne svetlo

A-dec víťaz Design Award for Excellence !


A-dec ponúka viac, než len komfortné kreslo pre pacienta a zubného lekára, či už unit s výnimočnou možnosťou integrácie. A-dec ponúka komplexné riešenia. Ak pridáte do Vašej ambulancie nábytok A-dec Preference Collection, získate zubnú ambulanciu, ktorá je navrhnutá tak, aby zvýšila efektivitu Vašej práce. Zostavená len pre Vás a pre Vami zvolený spôsob práce.

Kedy si už poviete,
že si zaslúžite len to najlepšie?

Zaslúžite si len to najlepšie. Rovnako ako Vaši zamestnanci a pacienti. A-dec 500 kombinuje v jednom inovačnom systéme vynikajúci komfort pre pacienta, výborný prístup lekára k pacientovi a plnú integráciu najmodernejšej technológie. Dnes môžete mať A-dec 500 v novej bielo-šedej farbe, ktorá sa hodí do najrôznejších štýlov Vášho interiéru.
A-dec chce stále viac byť bližšie k Vašim potrebám a prispieť tak k úspechu Vašej praxe. V spolupráci s lekármi po celom svete sme vyvíjali systém A-dec 500, výsledkom čoho je spol'ahlivé moderné riešenie pre Vašu ambulanciu s výnimočnými funkciami a možnosťami. Tento kvalitný systém bol vyvinutý pre Vás, aby Vám pomohol pracovať zdravšie a efektívnejšie.
A-dec 500. Investícia do Vášho zdravia a Vašej budúcnosti.

A-dec 500

Siahnite za hranice svojich možností

Zaostrené na Vaše pohodlie

Navrhli sme A-dec 300 mysliac na vaše zdravie. Pocas celého procesu sme sa sami seba pýtali: „Čo máme urobiť, aby sa doktor cítíl na konci svojho pracovného dňa lepšie ?" A práve preto vám A-dec 300 kreslo dovol'uje pracovať v správnej a pre Vás zdravej polohe počas ošetrenia. Práve preto sa A-dec 300 unit s nástrojmi l'ahko polohuje a Vaše nástroje a pomôcky sú vo Vašom tesnom dosahu. Skúste sami, ako pohodlne budete pracovat', keď sa rozhodnete pre A-dec 300.

A-dec 300

Navrhnutá podl'a Vašich predstáv

Najlepší spôsob, ako zistiť, aké kreslo a unit potrebuje zubný lekár, je opýtat' sa ho. My sme to urobili. Zubolekárska súprava A-dec 200 bola vyvinutá tak, aby splnila Vaše špecifické požiadavky, a bola odrazom Vášho osobného štýlu práce. Pochopili sme, ze každá minúta s pacientom sa počíta. Každý detail zohráva zásadnú úlohu. Našim spoločným ciel'om je úspešné fungovanie Vašej ambulancie. Technické vybavenie ambulancie odráža Vaše schopnosti a kvalitu starostlivosti o pacienta. Sami zistíte, ze každá krivka, jemná línia a detail na A-dec 200 je navrhnutý tak, aby zabezpečil pacientovi co najlepšiu starostlivosť.
Maximálne pohodlie pacienta zaisťuje nastavovateľná opierka hlavy a príjemné bezšvové čalúnenie.

A-dec 200

Stolicky

1601skyBlue_72.png1621skyBlue_72.png1622skyBlue_72.png

stoličky

simulátory

nábytok

konfigurácie

A-DEC 500

A-DEC 400

A-DEC 300

A-DEC 200

A-DEC LED dentálne svetlo

 

www.a-dec.com